Bursa bölgesinde İngenico Yazarkasa Pos Yetkili Bayisi olarak hizmet vermekteyiz. Bu kapsamda İngenico Yazarkasa Pos kullanan ve Program entegrasyonu yaptırmak isteyen tüm işletmelere hizmet vermekten memnuniyet duymaktayız.

Uzak şubelerinizde Yazarkasapos cihazınızdan ne kadar fiş kesildi, ne kadar kredi kartı işlemi yapıldı?

Kredi kartı Nakit işlem tutarları artık ios ve Android cep telefonunuzda üstelik anlık raporlarıyla.

Her ne kadar bir tahsilat ya da sıcak satış programınız olsa da kredi kartı işlemleri ya da fiş kesilirken hatalar meydana gelebilmekte yanlış basılan bir tuş ile çok farklı rakamlar oluşabilmektedir. Kullanmakta olduğunuz sıcak satış programınız ile Yazarkasapos cihazınız entegre değilse ikisi arasındaki farkları manuel olarak tek tek kontrol etmek durumunda kalırsınız. Bu tip istenmeyen durumları ortadan kaldıran bir çözüm olarak mevcut altyapınıza ya da kendi ürünümüz olan Self Ön Muhasebe programı ile birlikte İngenico Yazarkasapos Entegrasyon Hizmeti sağlamaktayız.

Softmed Yazılım olarak İngenico Yazarkasapos’un TUBİTAK onaylı yazılım entegrasyonlarını geliştirmekteyiz. Softmed İngenico Yazarkasapos Entegrasyon Modülü sayesinde hesaplar henüz teslim edilmeden günlük işlemlerinizi cep telefonunuzda ya da bilgisayarınızda anlık olarak kontrol edebilirsiniz. Hangi poscihazından ne kadar işlem yapılmış? Nakit Toplamı Ne Kadar? Kredi Kartı Toplamı Ne Kadar? Gibi sorulara anında cevap bulabilirsiniz. Yazarkasapos ile ticari programınızdaki işlemler bire bir eşleştirilerek ödemenin hangi satış ile ilişkili olduğunu görebilirsiniz.