Şubelerinizde veya farklı lokasyonlardaki işletmelerinizde kullandığınız satış veya muhasebe programı gibi ticari paket programları tek merkezden kontrol etmenize olanak sağlayarak anlık satışlarınızı veya muhasebe işlemlerinizi tek merkezde görebilirsiniz. Softmed tarafından geliştirilen entegrasyon modülü ile 1den fazla şubeyi tek programda toplama ve bilgiye çok daha hızlı ulaşabilme imkanı sağlar.

Kullanmakta olduğunuz programlarda olmayan analizler ve raporlamalar ile size bilgiye çok daha hızlı ve etkin şekilde ulaşabilme imkanı sağlıyoruz.

Birden fazla işletmeniz var ve farklı sektörlerde yer alan firmalarınızın mali yapılarını tek merkezde toplamak mı istiyorsunuz ?

Hazır satılan paket programlarda genel raporlamalar ve analizler olur. Bu tip çıktılar herzaman firmaların isteklerini karşılamaz ve istenilen bilgilere ulaşabilmek için paket programların dışında excel tabloları, çeşitli hesaplama formülleri tutulur. Tümleşik bir çalışma yapısı için bu hiç istenmeyen bir durumdur. Günümüz ticari hayatı hızla ve etkili sonuçlarla ilerlemeyen firmaları otomatik olarak oyunun dışında bırakmaktadır. Softmed olarak tamda bu noktada firmaların istekleri doğrultusunda, pazarda kendini kanıtlamış tüm ticari programlara entegrasyonlar geliştirerek zaman ve iş gücü kaybınızı ortadan kaldırıyoruz. Bir tıkla istediğiniz analiz ve raporlama verilerini geliştirdiğimiz entegrasyon modülü ile kullanımınıza sunuyoruz.

Entegrasyon kapsamına giren programlardan bazıları şunlardır; Mikro Muhasebe Programı Entegrasyonu, Logo Muhasebe Programı Entegrasyonu, ETA Muhasebe Programı Entegrasyonu, Zirve Muhasebe Programı Entegrasyonu