Yazılım alanında 15 yıllık tecrübemizle Bursa Uludağ Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde  (ULUTEK) yer almaktayız. Günümüzde teknolojinin hızla ilerlemesi ve buna bağlı olarak ticaretin yoğun yaşanması dolayısıyla çok çeşitli alanlarda hizmet vermekteyiz.  Yazılım ağırlığı Hastane Bilgi Yönetim Sistemi,  olan firmamız son yıllarda gelişen teknoloji ve sektördeki artan yazılım talepleri doğrultusunda Ön Muhasebe Programı, Sıcak Satış Yazılımı, Araç Satış-Stok Plesiyer yazılımıMobil Raporlama Uygulamaları, Mobil Tanıtım Uygulamaları geliştirmektedir.

Aynı zamanda Piyasada kendini kanıtlamış birçok ticari paket programa entegrasyon geliştirmektedir. Birçok endüstriyel cihazı  (El Terminali, Endüstriyel Tablet, Barkodlu sistemler vb.) iş takip süreçleri, stok yönetimi, ürün yönetimi, üretim yönetimi gibi sistemlerle entegre ederek iş akışını ve işleyişini kolaylaştıran sektörel yazılımlar ortaya çıkarmaktadır.

Bunların yanı sıra en çok tercih edilen Yazarkasapos olan  İngenico Yazarkasapos  un Bursa Yetkili Bayisidir. İngenico Yazarkasaposlara yazılım entegrasyonu  geliştirmektedir.


Sürekli müşteri memnuniyetini ilke edinen Softmed Yazılım sağlam ve emin adımlarla sektördeki ilerlemesini sürdürmektedir.