Self-Polikinlik/Dr Note MuayeneDr.Note Muayenehane Programı

10 yılı aşkın HBYS tecrübesi ile Softmed Dr. Note Muayenehane Programı Dr. Note Muayenehane programı hasta kayıtlarınızı, randevularınızı, muayene bilgilerinizi, bakiye-tahsilat durumlarınızı kaydetmenize ve daha sonra analiz etmenize olanak tanır.

Dr. Note | Randevu Modülü

Tanımlanan randevu cetvellerine göre seçilen günün randevularını görsel bir liste halinde verir. Böylece randevu ekranına baktığınız anda randevularınızı kolaylıkla görürsünüz.

Dr. Note | Hasta Kayıt Modülü

İlk hasta kaydı yaparken TC, AD-SOYAD, BABA ADI bilgilerini girip kayıt işlemine devam edebilir, hastanın diğer kimlik bilgilerini daha sonra tamamlayabilirsiniz. Ayrıca Kayıtlı Hasta Listesi, Hasta kimlik bilgileri gibi bilgilerin bulunduğu ekranda muayene öncesi tüm işlemler artık çok daha basit ve hızlı.

Dr. Note | Muayene Modülü

Doktorun hastası ile ilgili tüm bilgileri aynı ekranda görebilmesi ve önceki muayeneden bilgi al özelliği ile hastasının hikayesini ve şikayetini hastasına sormak ya da hatırlamak zorunda kalmadan ulaşmasına olanak tanır.

Dr.Note | Raporlar Modülü

Nakit, Kredi kartı, çek/senet gibi ödeme türlerine göre listeleme yapabilir. Listeleme biçimi olarak işleme göre, muayene kartına göre gibi seçeneklerden faydalanabilirsiniz.

Dr. Note Online Randevu ile web sayfanıza entegre edilebilen randevu modülüne sahip olabilirsiniz.

Böylece hastalarınız size internet üzerinden ulaşabilir hızlı ve kolayca randevu alabilirler.

Tahsilat işlemlerinizde İngenico YazarkasaPOS cihazı entegrasyon avantajımızdan da faydalanabilirsiniz.

Dr. Note Tahsilat arayüzü ile entegre çalışan İDE 280 Masaüstü YazarkasaPOS ve İWE 280 Seyyar YazarkasaPOS ‘la yapılan tahsilatlarınızı program aracılığıyla kontrol etmenizi sağlar . Kesilen fişleri ve çekilen kredi kartı tutarlarını programda görebilirsiniz.


Dr. Note Kliniğe Özel Programlama Hizmeti

Deneyimli kadromuz ve sağlık sektöründeki tecrübemiz ile Dr. Note kliniğiniz için uygulamak istediğiniz özel çalışma şekillerine göre size özel bir sistem haline getirilebilir. Bunun için lütfen bizimle iletişime geçin.

Dr. Note Muayenehane Programı tüm doktor branşlarına göre tasarlanmıştır.