Self Basic Ticari Paket


Self Basic Ticari Paket ile Müşteri Listesi, Banka, Kasa, Stok, Fatura, İrsaliye, Çek, Senet İşlemleri gibi bir işletmenin tüm gelir gider hareketlerini ve fatura işlemlerini takip etme kolaylığına sahip olacaksınız.

Cari Extre, Borç-Alacak

Müşterilerinizin detaylı şekilde cari kayıtlarını oluşturabilirsiniz. Borç-Alacak bakiye durumlarını cari extre detaylarını ana ekranda çok pratik bir şekilde görebilirsiniz. Ödemelerinizi ya da tahsilatlarınızı müşteri listesi menüsünden pratik bir şekilde kaydedebilirsiniz. Self yapısı itibariyle pratikliği esas almıştır. İşletmelerin en çok kullandıkları işlemleri tespit ederek bu bölümlerde çok hızlı ve kolay ön muhasebe programı olmayı amaç edinmiştir.

Banka, Çek, Senet İşlemleri

Banka çek senet işlemlerinde hatırlatmalar ve tekrarlayan işlemler özelliği ile sizi rutin yaptığınız ödemeler ya da tahsilatlarınız için uyarır. Siz sadece Self’e girişini yapın, zamanı belirleyin ve ödeme tarihlerini kafanızdan silin verimliliğinize ve iş gücünüze odaklanın. İşinize daha fazla zaman ayırın.

Stok,Ürün ve Hizmetler

Stok modülü sizi standart kalıplardan kurtararak gruplama yapısı ve stok kartı tanımlamadaki detayları ile tüm ihtiyaçlarınıza ve her ölçekteki işletmeye cevap verebilecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca vermiş olduğunuz hizmetleri kaydedip faturalarınızı düzenli periyodlar halinde kesebilmek için alarm tanımları yapabilirsiniz.

Self Pro Ticari Paket

Self Pro Ticari Paket ile Opsiyonel Modül seçeneklerinden birini veya birkaçını tercih ederek işletmenize zaman ve iş gücü kazandırın.

Barkodlu Sıcak Satış Modülü

Self altyapısı ile entegre olarak perakende sektöründe kullanılabilecek bir opsiyon olup barkod entegrasyonu ile satışlarınızı hızlandırarak stok kontrolü ve stok planlaması ile ön muhasebeyi bir arada tutmanızı amaçlar. Bu sayede doğru planlama doğru analiz doğru zamanlama ile rakiplerinizden her zaman bir adım önde olmanızı sağlar.

İngenico YazarkasaPos Entegrasyon Modülü

Opsiyonel İngenico Yazarkasapos Entegrasyonu ile işletmenizde yaptığınız satışlarınızı tam entegre şekilde takip etmenizi sağlar. Özellikle perakende sektöründe ve farklı şubeleri olan işletmelerde tek merkezden tam kontrol sağlayan bir yazılım sistemidir. Yazarkasapos kayıtları ile Self Ön Muhasebe programı kayıtlarını birebir karşılaştırmanızı sağlar aynı zamanda kayıp-kaçak ve yanlışlıkları ortadan kaldırır. Gün sonunda Self Ön Muhasebe Programındaki satış rakamları ne ise İngenico Yazarkasapos’unuzdaki kayıtlarda tam olarak tutar.

Kaynak Planlama ve Üretim Modülü

Opsiyonel MRP sistemi, belirli üretim planını gerçekleştirmek için hangi malzeme ne miktarda tedarik edilmelidir gibi işletmenin önemli sorularını cevaplar size yol gösterir.Opsiyonel Kaynak Planlama ve Üretim Modülü ile üretim aşamasına gelen ürünleriniz kaynak planlama yöntemiyle zaman ve para tasarrufu sağlamanız için optimize edilmiştir.

E-Fatura Entegrasyonu

E-Fatura entegrasyonu hazır.

Self Mobil Plus Ticari Paket

Mobil Plus Paket ile Muhasebe Programınız hep yanınızda...

Mobil Uygulama entegrasyonu ile mobil tahsilat ve mobil ödeme girişi, mobil cari extre bilgisi vb. bilgilere cep telefonunuzdan müşterilerinizin yanında ulaşabileceksiniz.

Tüm Bilgileriniz Yanınızda

Cari Bilgileriniz, Borç - Alacak - Stok Durumunuz, Yapılan Tahsilatlar, Kesilen Faturalar kısacası siz firma dışındayken yapılan her işlemi cep telefonunuza entegre ediyoruz. Hem işinizi kolaylaştırın hemde zaman, para ve iş gücü tasarrufu sağlayın.

Muhasebeden Bilgi Alma Derdine Son

Şubelerinizde yapılan tüm işlemleri cep telefonunuzdan anlık olarak ulaşabilme imkanı sağlıyoruz. Hangi şubeden ne kadar tahsilat yapıldı ? Ne kadar fatura kesildi ? Ne kadar stok çıkıldı ?

Tahsilat ve Ödemeleri Yerinde Kaydedin

Müşterilerinizin Borç – Alacak durumunu onları ziyaret ettiğinizde cep telefonunuzda görebilirsiniz. Tahsilat ya da Ödeme yaptığınızda Self Mobile kullanarak muhasebe programınıza işlemesini sağlayabilirsiniz. Online mobil veri girişinin ve Online mobil raporlamanın işinize kattığı hızın keyfini sürün.