Self Hızlı Satış


Softmed Yazılım tarafından geliştirilen,Toptan ya da perakende satış yapan firmalar ve hızlı satış işlemi gerçekleştiren tüm işletmeler için geliştirilmiş bir perakende yazılımdır.Basit ve kullanışlı ara yüzü ile stok takip,fatura takip,cari hesap takip,kasa banka takip işlemlerinizi kolaylıkla yapabileceğiniz perakende satış programı sayesinde zamandan tasarruf etmenizi ve satış işlemlerinizi hızlı şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacaktır.

Ayrıca Self Hızlı Satış programı,işletmenizde barkod sistemleri ile entegre çalışabilir ve barkodlu satış işlemlerinizi oldukça pratik gerçekleştirmenizi sağlar.Farklı ödeme şekillerini kullanabileceğiniz hızlı satış ekranı müşterilerinizin istedikleri ödeme yöntemini tercih etmesini sağlayacaktır.Barkod desteği ile hızlı ürün çağırma,özel indirim ve kampanyalar ile sizleri diğer firmaların bir adım önüne geçirecektir.

Finansal İşlem Kolaylığı

Gün sonu raporu,Kasiyer ve finans analizleri vb. birçok rapor ile firmanızın mali durumunu gözden geçirip,ön muhasebe ile yapısı sayesinde cari,stok,fatura,kasa-banka,finans yönetimi ile eşsiz bir deneyime sahip olacaksınız.

Stok hareketlerinin anlık takibi,orta ve uzun dönem raporlama özelliğiyle hesaplamaların daha pratik şekilde yapılması gibi birçok konuda kolaylık sunan Self Hızlı Satış programı,karmaşık bir müşteri takip programı kullanmak yerine kulay kullanım imkanı sunan bir yazılımdır.Stok takibinin yanı sıramüşterilerle ilgili verilere de tek bir tuş üzerinden ulaşılmasını sağlar.