Softmed İnsan Kaynakları

Personelinizin işe giriş ve çıkış evraklarını softmed İK programında tutabilirsiniz. Aldığınız evrakları dilerseniz barkodlama sistemiyle daha etkin bir şekilde takip edebilirsiniz. Programda kayıtlı olan evraklarınız yeşil, henüz kaydedilmemiş evraklar ise kırmızı olarak gözükecektir. Yetkili personel departmana göre hangi evrakların gerekli olacağını kendisi tanımlayabilir ve dilerse kişiye özel ilave belge isteyebilir.
Personelinize ait bilgileri sekme olarak kaydedebildiğiniz gibi dilerseniz hızlı kayıt özelliğini kullanarak tüm verilerin girişini bir ekrandan sağlayabilirsiniz.Programda kullanılan tüm sabitleri (Departman, görev yeri, istenen belgeler vs) yetkisi olan kullanıcılar tanımlayabilmektedir.
Şirket çalışanlarınızın doğum günleri, evlilik yıldönümleri, çalışma yıldönümleri, deneme süresi bitimi, kıdem süresi ve yıllık izin gibi günlerine 15 gün kala program hatırlatma mesajları verir. Dilerseniz bu 15 günlük süreyi kendi isteğiniz doğrultusunda değiştirebilirsiniz.
Yetkili personel departmana göre hangi evrakların gerekli olacağını kendisi tanımlayabilir ve dilerse kişiye özel ilave belge isteyebilir. Programda kullanılan tüm sabitleri (Departman, görev yeri, istenen belgeler vs) yetkisi olan kullanıcılar tanımlayabilecektir.
Okul/Eğitim sekmesinde bulunan Hizmetiçi Eğitim bölümünde personel için kendi hazırlamış olduğunuz testlerin sonucunu takip edebilirsiniz . Eğitim vermek istediğiniz departman yada departmanlara eğitim ile ilgili resimleri ve test sorularını yükleyebilir ve her soruya belirli bir süre vererek test sonucuna göre Başarılı yada Başarısız olarak belirleyebilirsiniz.

Softmed İK programı kullanarak softmed ‘ in diğer modüllerinden veri isteminde bulunabiliriz. Kullanıcılar kullanıcı adı ve şifrelerini girdikten sonra yetkili personelce belirlenen verilerin girişini yapabilir. Ayrıca excelden veri alma ve excele veri aktarma özelliğini kullanarak farklı programlar ile entegrasyon sağlayabilirsiniz. softmed İK’ nın içerisindeki raporlar ile tüm raporlama ihtiyaçlarını karşılabilirsiniz.